Eskişehir Elektronik Sigara Satış Noktaları


Hayatımızda oldukça yeni olan elektronik sigara, tüm dünya dabirçok marka ve çeşit olarak milyonlara ulaşmaktadır. Sektör o kadar hızlı büyüyor ki, her geçen gün farklı markanın farklı modelleri piyasaya sürülmektedir. Aynı doğrultuda, elektronik sigara likiti üzerine de binlerce markanın birçok farklı likiti piyasada bulunmaktadır.

Ülkemizde herhangi bir yasa bulunmadığından elektronik sigara ve likit markaları kendi şirketlerini ülkemizde kurmamaktadırlar. Bu nedenle bireyler, yurtdışında olduğu gibi marketlerden veya e sigara mağazalarından rahatlıkla cihaz veya likit satın alamamaktadırlar. Örneklendirecek olursak, Eskişehir elektronik sigara satışı yapan yerler oldukça nadirdir veya neredeyse yoktur.
Eskişehir Elektronik Sigara Satış Bayilerini Nerede Bulabilirim?


Eğer Eskişehir’de oturuyorsanız ve elektronik sigara satın almaya karar verdiyseniz; size bakmanız için önerebileceğimiz yer Odunpazar’ında elektronik cihaz satan yerlere bakmanızdır. Bu tarz yerlerde kimi esnaflarda zaman zaman elektronik sigara bulunmaktadır. Ancak, yine de bu tarz cihazlar genellikle eski modeller olmaktadır.

Ayrıca, herhangi bir markanın özel olarak aradığınız modelini bu tarz pasajlarda bulmanız neredeyse imkansızdır. Cihazlar yurtdışında üretildiği için tam olarak aradığınız şeyi bu tarz bayilerde bulmak oldukça güçtür. Bu tarz yerlerde genellikle, 6-7 sene öncesine ait ince kalem tip elektronik sigaralar satılmaktadır.

Elektronik sigarayı Eskişehir veya farklı şehirlerin pazar veya pasajlarında almak bir anlamda risk teşkil edebilir. Bunun sebebi ise, birçok markanın klon cihazının satılmasıdır. Klon e sigara kullanmak ise oldukça risklidir. Hem arızalı olabilir hem de tam performans hiçbir zaman alamazsınız. Unutmayınız ki, kaliteli ve orijinal elektronik sigarayı bir kere alırsınız ve uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Her bir elektronik sigara farklı çalışma mekanizmasına sahiptir ve üzerinde teknik bilgi sahip olmayı gerektirir. Ancak e sigaranız ile ilgili bir sorun yaşadığınız da, bu tarz yerlerde yetkili birisi olmadığı için sizin sorularınıza cevap verebilecek birisi bulamazsınız. Ayrıca, kurulum hakkındaki sorularınızı cevaplayacak birisini bulamazsınız; çünkü e sigara satışı yapan esnafın uzman olduğu alan değildir.
Eskişehir’de Elektronik Sigara Likiti Nereden Satın Alabilirim?Elektronik sigara likiti yukarıda da bahsedildiği üzere Odunpazarı veya tobacco shoplarda elektronik sigara likiti bulabilirsiniz. Bu tarz yerler dışında elektronik sigara likitini Eskişehir’de başka yerde bulmanız pek mümkün değildir. Ancak bu tarz yerlerde bulunan likitler Premium e likit değildir. Yani, ünlü markaların likitlerini bu tarz yerlerde bulmanız neredeyse imkansızdır.

Genellikle pasaj veya büfelerde satılan e likitler merdiven altı veya ev-yap likitler olup, daha önce adını duymadığınız markalara sahiptir. İçeriğini ve bileşenlerini bilmediğiniz likitler genellikle hem sağlığınıza tehdit oluşturur hem de elektronik sigaranızın arızalanmasına veya coilinizin hızlı yanmasına neden olabilir.

Sonuç olarak, Eskişehir’de elektronik sigara veya likit satışı diğer illerde olduğu gibi kısıtlıdır. Bu tarz yerlerde cihaz veya e likit aramak hem yorucu olur hem de zaman kaybına neden olur. Ancak, online alışveriş sitelerinde elektronik sigara satışı oldukça gelişmiş vaziyettedir. Bu durumda, alışveriş sitenizin güvenilir olmasına önem veriniz; çünkü piyasadaki kimi siteler dolandırıcı olabilmektedir. sizlere arızalı veya klon e sigara ve likit gönderebilmektedirler.

Sitemiz buharistannn.com da  bütün elektronik sigaralar ve Premium e likitler orijinaldir. Tüm likit ve e sigaralar sizlere orijinal kutularında gönderilir. Dilerseniz e-sigara kit içerisinden çıkan patch code ile, arkanın ana sayfasına girerek orijinalliği sorgulayabilirsiniz. Aynı, durum Premium e likitler içinde geçerlidir. Şişeler üzerinde bulunan kod sorgulama ile e likitinizin orijinalliğini sorgulayarak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Sitemizde, canlı chat ekibinde çalışan arkadaşlarımıza hem elektronik sigaranız hem de likit alışverişiniz sırasında aklınıza takılan sorularınızı gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Tüm teknik detaylar hakkında merak ettiklerinizi dilerseniz direk chat ekibimize sorabilir veya mail aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Yani, esigaranız ve e likitiniz size ulaştıktan sonra dahi bile, sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca, Türkiye’nin neresinde olursanız olun her il ve ilçeye kargomuz bulunmaktadır. 16:00 a kadar vereceğiniz tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde paketlenip ve kargoya verilir. Daha sonrasında size sms ve mail aracılığıyla kargonuzun konumu hakkında bilgi verilir. Vermiş olduğunuz adrese kadar sizlere getirilir. Bu şekilde hem yorucu alışverişlerden kurtulmuş olursunuz hem de güvenilir bir şekilde orijinal ürünler almış olursunuz.


“İyi Buharlar!” dileriz.